برخی پروژه ها

اطلاعات تماس

[ پارکینگ ساختمان ، تجاری و عمومی ]

طراحی و بازسازی پارکینگ

طراحی پارکینگ ساختمان در دید اولیه مخاطب که وارد ساختمان میشود نقش بسزایی دارد.دراصل پارکینگ و محوطه ساختمان به عنوان چشم ساختمان محسوب میشود .
امروزه اکثر سازندگان ساختمانی به طراحی پارکینگ گرایش بیشتری دارند چراکه در دید خریدارخود نمایی بیشتری از خود نشان میدهد.
طراحی پارکینگ ساختمان Parking design and decoration چند طبقه دارای نکات کلیدی و خاص می باشد که رعایت کردن آن ها باعث آرامش ساکنین و متفاوت شدن فضای ساختمان می شود.
طراحی پارکینگ ساختمان مسکونی علاوه بر رعایت این موضوع که ماشین ها مزاحم یکدیگر نباشد باید به نکاتی همچون جداسازی فضای هر پارکینگ با خط کشی های خاص سنگ فرش ، ورودی و خروجی رمپ ، محل قرارگیری درب های پارکینگ و نوع آن و بازشدن درب ها، نور پردازی و میزان نور محیط، تهویه پارگینگ وطراحی flower box ارتفاع سقف ومیزان جلو آمدگی وتلفیق سقف ودیوار .. توجه شود

طراحی پارکینگ

پارکینگ ساختمان یکی از اصلی ترین و پرتردد ترین قسمت یک ساختمان می باشد که دردید اولیه مخاطب که وارد ساختمان می شود نقش بسزایی دارد.
دراین باب شرکت فنی و مهندسی طرح وایده بهاران در زمینه طراحی پارکینگ ساختمان و اجرای آن با بهره گیری ازمهندسین خلاق و مجرب فعالیت خود را ارائه می نماید.

003

برای مشاوره جهت طراحی و بازسازی پارکینگ های ساختمان ، تجاری و عمومی ، با مهندسین بهاران در تماس باشید.

نمونه های طراحی پارکینگ

شروع گفتگو
مشاوره
سلام.
نیاز به مشاوره دارید؟