برخی پروژه ها

اطلاعات تماس

[ طراحی و بازسازی سالن های فرهنگی و کنفرانس ]

طراحی سالن همایش و اجتماعات

امروزه سالن های همایش و اجتماعات از ظاهر سنتی خود خارج شده اند و به سمت کانسپتی مدرن و جذاب روی آورده اند.
سالن های کنفرانس و اجتماعات از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که جلسات و سمینارهایی در این مکان برگزار می شود که معمولا افراد مهمی در آن حاضر می شوند.
به طور کلی در دکوراسیون داخلی چنین سالن هایی علاوه بر مسائل زیبایی شناختی معماری، موارد فنی، استانداردها و ضوابط بسیاری در خصوص سیستم های صوتی، نمایشگر ها، سیستم کنترل مرکزی، رنگ و نورپردازی، سن، مبلمان، کفپوش و دیوارپوش های آکوستیک و … باید مورد توجه قرار گیرد.

نکته مهم دیگر حل کردن روابط پیچیده و مسیر ها در پلان و محل استقرار مخاطبان است، زیرا هدف نهایی از ایجاد چنین فضایی ارائه خدمات به حضار و علاقه مندان می باشد.
در این راستا اختلاف ارتفاع لازم ردیف ها نسبت بهم باید به گونه ای باشد تا مسیر دید هر تماشاچی مطلوب باشد که این اختلاف ارتفاعی و فاصله صندلی ها نسبت بهم، بستگی به نوع مبلمان و ابعاد آن دارد.

edarii 55

طراحی سالن همایش با بهاران

مجموعه بهاران دیزاین، مجموعه ای از خدمات گسترده دکوراسیون ، طراحی سالن همایش ، آمفی تئاتر و کنفرانس، با جدید ترین طرح های روز دنیا را در اختیار شما قرار می دهد.
متخصصین ما با توجه به نیاز کارفرما و موقعیت و شرایط خاص هر پروژه اقدام به ارائه طرح های اجرایی با در نظر گرفتن مسائل زیبا شناختی و کاربردی می نمایند .

[ برخی از پروژه های انجام شده ]

نمونه های طراحی سالن های آمفی تئاتر و اجتماعات

شروع گفتگو
مشاوره
سلام.
نیاز به مشاوره دارید؟