برخی پروژه ها

اطلاعات تماس

[ طراحی دکوراسیون داخلی بهاران ]

دکوراسیون داخلی ساختمان

دکوراسیون داخلی بهاران ، مجموعه ای از خدمات گسترده دکوراسیون ، معماری داخلی ، و طراحی و محوطه سازی فضا را در اختیار شما قرار می دهد.
ما از پروژه های کوچک تا بزرگ را جدا از مقیاس آن از طراحی تا پیاده سازی (اجرای کامل) برای شما انجام می دهیم و البته همیشه سعی می کنیم بنابر بودجه و اقتصادی ترین هزینه برای شما آن را اجرا نماییم.

بهاران یکی از محدود شرکت های معماری داخلی و دکوراسیون در ایران است که با استفاده از تجربیات گسترده ، نیروی انسانی حرفه ای و تحصیل کرده همراه با مشارکت همکاران بین المللی اقدام به طراحی و پیاده سازی کامل پروژه های شما می نماید.

تعریف دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی عبارت است از: هماهنگ سازی فنی و تخصصی از متریال ها ، نورپردازی ، هارمونی، چیدمان اثاثیه و سایر اشیاء ، ترکیب مناسب رنگ‌ها و … برای به جلوه درآوردن فضا داخلی در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه متناسب با فضا موجود ،نیاز ، درک ، فرهنگ ، اقلیم مخاطب .

یکی از مهم ترین رکن در یک طراحی دکوراسیون داخلی خوب داشتن خلاقیت وذوق هنری طراح است.
طراح باید ازخلاقیت خود در تطبیق مناسب ویژگی های کاربا نیاز مخاطبش استفاده نماید
طراحی ودکوراسیون داخلی (Interior Design) که به عنوان یک تخصص، یک هنر و یک صنعت در جهان شناخته میشود.
یعنی بهینه­ سازی فضاهای داخلی ساختمان­ ها به منظور انجــام تمام فعالیت­ روزمره یعنی زندگی و کار است که بیشتر عمر ما در فضاهای داخلی ساختمان سپری می شود امروزه علم روانشناسی موارد بسیار جالبی را بر افزایش نشاط و شادابی اعضای خانواده موثر میداند که نوع طراحی و دکوراسیون داخلی یکی از این موارد است.

طراحی دکوراسیون داخلی هنر استفاده از فضای داخلی خانه یا محیط کاراداری برای پیاده سازی بهترین بازدهی فیزیکی و روانی است زیرا قرار است افرادی به مدتی طولانی در این فضا زندگی نمایند و روزی صدها بار چشمشان به قسمت های مختلف منزل ویا محیط کار اداری بیفتد.

image1 service1

انواع دکوراسیون

  • طراحی دکوراسیون داخلی خانه
  • طراحی دکوراسیون اداری
  • طراحی دکوراسیون تجاری
[ برخی از طراحی های انجام شده ]

نمونه های طراحی دکوراسیون داخلی

شروع گفتگو
مشاوره
سلام.
نیاز به مشاوره دارید؟