برخی پروژه ها

اطلاعات تماس

[ بازسازی ساختمان بهاران ]

بازسازی منزل ، خانه و آپارتمان

شرکت فنی و مهندسی طرح و ایده بهاران با برخورداری از بهترین نیروهای متخصص جوان ، فعال وبا سابقه در زمینه های طراحی ،محاسبات سازه ،اجرا وانواع فعالیت های مختلف ساختمانی در زمینه بازسازی و مقاوم سازی و زیباسازی ساختمان های قدیمی اداری ، مسکونی و بازسازی مغازه در تمامی نقاط شهرفعالیت دارد.

بازسازی ساختمان به دلالیل مختلفی انجام می شود زمانی از عمر ساختمان خیلی نگذشته است اما مالک آن علاقه مند است که تغییراتی دردکوراسیون داخلی منزل انجام دهد.گاهی نیز بازسازی به دلیل خرابی هایی است که ایجاد شده اند و باید به موقع اقدام کرد که این خرابیها در لوله کشی و جاهای مختلف ساختمان اتفاق نیفتد، برای اینکه تغییرات در سقف ، دیوار و کف پذیرایی ، اتاق خواب ،آشپزخانه و به طور کلی تغییرات برای زیبایی ساختمان به درستی انجام شود و نتیجه مطلوب حاصل شود درگام اول به یک طرح اولیه زیبا و بر اساس فضای موجود نیاز است.این کار را به دست مهندسین با تجربه و کارآمد شرکت بازسازی ساختمان بهاران بسپارید.

مراحل بازسازی ساختمان

  • بازدید اولیه از تمامی قسمت های ساختمان و نوع سازه (فلزی،بتنی،آجری بادیوارهای باربرو….)
  • تهیه طراحی 3بعدی متناسب با فضاهای موجود و جدیدترین ایده های روز دنیا
  • تخریب قسمت های اضافی وایجاد فضاسازی مناسب طبق طرح
  • تکمیل کلیه کارهای بازسازی و در انتها پاکسازی محل از نخاله ها
image1 service1

پرسش های متداول

هزینه بازسازی ساختمان چگونه محاسبه میشود ؟
هزینه بازسازی ساختمان با توجه به اینکه بازسازی داخلی منزل و یا بازسازی خارجی ساختمان باشد ، با نوع طراحی و متریال مصرفی محاسبه میشود.

مراحل بازسازی ساختمان چیست؟
مراحل بازسازی ساختمان شامل 3 بخش طراحی ، تخریب و اجرا میباشد

چه خانه هایی به بازسازی احتیاج دارند؟
خانه هایی که از متریال بی کیفیت استفاده کرده اند و یا عمر ساختمان بیش از 8 سال باشد نیازمند بازسازی و مقاوم سازی می باشند.

بازسازی منزل مناسب تر است یا تخریب و ساخت خانه جدید؟
اگر سازه ساختمان از استحکام و مقاومت بالا برخوردار باشند و عمر آن بیش از 30 سال نباشد ، بازسازی مناسبتر و مقرون به صرفه تر است

[ برخی از پروژه های انجام شده ]

نمونه های بازسازی ساختمان

Open chat
مشاوره