برخی پروژه ها

اطلاعات تماس

دکوراسیون اتاق خواب

8 نکته در مورد دکوراسیون اتاق خواب

اگر به دنبال چیدمان اتاق خواب خود هستید ، در اینجا چند نکته برای دکوراسیون اتاق خواب برای شروع آورده شده است:

از رنگ های ظریف استفاده کنید. منظور از اتاقهای خواب زیبا ، آرامش بخش ، مناطق راحت و بهترین رنگها برای دستیابی به آنها است.

رنگهایی ظریف : رنگهای خنثی مانند سفید و کرم یا یک پالت رنگ روشن مانند اسطوخودوس و آبی روشن. این بدان معنا نیست که اتاق خواب شما باید خسته کننده باشد، اگر رنگ های مورد علاقه شما رنگهای پررنگ است ، با خیال راحت روش های مختلفی را برای افزودن رنگ های جالب توجه آزمایش کنید. چند بالش پررنگ را امتحان کنید، یا روتختی شلوغ. یا حتی یک رنگ جالب یا کاغذ دیواری جالب روی دیوار.

مطمئن شوید که می توانید به آسانی در اتاق حرکت کنید. یکی از بهترین راه ها برای دادن فضای آرام به اتاق خواب ، تمرکز بر سهولت حرکت است ، یا اینکه چطور می توانید در فضای اتاق با خیال راحت قدم بزنید. در صورت امکان ، سعی کنید از مبلمان اضافی در اتاق خواب خود اجتناب کنید تا مبادا قفسه های کتاب  یا میزهای کنار تخت را کنار بزنید و به تخت خود برسید.

این امر به ویژه در فضاهای کوچک و اتاق های کوچک بسیار مهم است ، جایی که فضا آنقدر محدود است که باید مطمئن شوید که می توانید نفس بکشید. اگر به خصوص مشکل دارید ، به فضای ذخیره سازی اضافی فکر کنید مثلا می توانید دراورهای زیر تخت خود را امتحان کنید.

دکوراسیون اتاق خواب

به وزن بصری مبلمان خود فکر کنید. در حالی که سهولت در حرکت یک روش عالی برای قضاوت در مورد شلوغ بودن یا نبودن اتاق خواب شما است ، اما مهم است که چگونه به نظر می رسد. هر مبلمان دارای وزن بصری است، به عنوان مثال ، یک قاب تختخواب حداقل بدون سر ، از نظر بصری بسیار سبک تر از یک تختخواب تیز و سرتاسری گسترده است. هنگام انتخاب مبلمان برای اتاق خواب خود ، به وزن بصری هر قطعه فکر کنید.

در یک اتاق خواب کوچک ، به دنبال یک تخت خواب سبک و حداقل کمد خواب بروید. در یک اتاق خواب اصلی سقف بلند ، یک سرتختی بلند یا یک قطعه بزرگ از دیوار را در نظر بگیرید تا فضا را پر کرده و چشم ها را به سمت بالا بکشید. زیاد در مورد یک قطعه فانتزی و چشم نواز نگران نباشید، اگر فضای کمتری دارید ، بگذارید تختخواب شما نقطه کانونی باشد. یک ترفند عالی برای تغییر تعادل بینایی هر اتاق آینه دیواری است ، آینه های سبک تقریباً می توانند یک وزن بصری منفی ایجاد کنند ،گویی که به فضای اتاق شما فضا اضافه می کنند.

برای دکوراسیون اتاق خواب خود روشنایی خود را ارزیابی کنید. به جای اینکه فقط به نور بالای سر خود یا یک چراغ میز متکی باشید ، روش خوبی است که نور اتاق خواب خود را لایه لایه کنید ، این به این معنی است که چندین منبع نور مختلف را می توانید برای حداکثر عملکرد و انسجام روشن و خاموش کنید.

برای لایه بندی روشنایی خود نیازی به لوستر ندارید، به منابع نوری مختلفی که می توانید در اتاق خواب خود استفاده کنید ، فکر کنید (مانند نور طبیعی داخلی ، چراغ های سقفی ، چراغ های کف ، چراغ های خواب ، چراغ های رومیزی ، چراغ های مطالعه ، چراغ های آویز ، کم نور و دیوارکوب) و چند مورد را انتخاب کنید.

دکوراسیون اتاق خواب

همه اتاق خواب ها یک وسیله بزرگ در خود دارند. تختخواب، که غالباً نقطه کانونی در اتاق است. برای کمک به تعادل نرمی تخت ، سعی کنید در یک یا دو مکان دیگر از آن نرمی استفاده کنید ، که باعث می شود بقیه قسمت های اتاق در مقایسه با شما “سخت” نشوند. پارچه های پنجره ای ، فرش های منطقه ای ، یا پتوها روش های عالی برای گسترش ظاهر نرم در اتاق است.

سقف را در دکوراسیون اتاق خواب خود به خاطر بسپارید. سقف بزرگترین سطح تمیز در اتاق خواب شما است و بیشتر دکوراتورهای منزل آماتور این را فراموش می کنند،  بنابراین سقف در هر اتاق یک منبع عظیم بکر است. اگر می خواهید جلوه خاصی به اتاق خواب خود ببخشید ، رنگ آمیزی یا کاغذ دیواری سقف خود را با یک رنگ یا طرح ظریف در نظر بگیرید، حتی می توانید به فکر انجام یک سقف قالب دار باشید.

در دکوراسیون اتاق خواب یک گوشه را برای خود در نظر بگیرید. اتاق خواب شما باید مانند یک پناهگاه ویژه باشد که بتوانید در آن آرام باشید. اگر فضای کافی دارید و به دنبال کمی بیشتر هستید تا اتاق خواب خود را مانند خانه احساس کنید ، به راه هایی فکر کنید که می توانید یک گوشه خصوصی برای خود ایجاد کنید. یک صندلی پنجره ، یک زیر شیروانی ، یا حتی فقط یک صندلی راحت و زیرپایی پا همگی مکان های عالی را برای خندیدن برای برخی اوقات خصوصی ایجاد می کند.

در دکوراسیون اتاق خواب سبک شخصی خود را دنبال کنید. هنگام ارائه ایده های اتاق خواب ، آنقدر درگیر نکات تزئینات نشوید که در آخر به یک اتاق خواب تبدیل می شوید که احساس خوبی با شما ندارد. اتاق خواب شما باید احساس راحتی و متناسب با نیازهای شما کند ، بنابراین در این راه مطمئن شوید که چه چیزی شما را مجذوب خود می کند.

 

بهاران دیزاین

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع گفتگو
مشاوره
سلام.
نیاز به مشاوره دارید؟