برخی پروژه ها

اطلاعات تماس

دکور منزل

دکور منزل

دکور خانه شما می تواند یک تجربه هیجان انگیز باشد و مطمئناً یکی از جالب ترین قسمت های زندگی در فضای شخصی شما محسوب می شود. با این وجود ، همه ما سلایق متمایز خود را در مورد چگونگی نشان دادن شخصیت خود در دکور منزل خود داریم. برای برخی می تواند کمی دلهره آور باشد ، مخصوصاً اگر مطمئن نیستند از کجا شروع کنند.

تلاش برای تصمیم گیری در مورد چگونگی حیات بخشیدن به خود با سلیقه ، قابل اعتماد ، می تواند چالش های آن باشد. قبل از شروع به کار ، این 10 موردی را که قبل از دکور منزل باید بداند بررسی کنید.

دکور منزل

10نکته از دکور منزل

به دست آوردن یک سری چیزهای کوچک که دوست دارید آسان است و خانه خود را پر می کنید اما می دانید که کیفیت بهتر از کمیت است. چند قطعه پیدا کنید که به شما الهام می دهند و پیرامون آنها کار کنید.

شما تمایل دارید که چیزهایی را نگه دارید که فکر می کنید به آنها نیاز دارید. بعضی اوقات به این دلیل است که به خودتان پاداش می دهید ، بعضی وقت ها به این دلیل که روز بدی را سپری کرده اید ، اما به نظر می رسد که اعتقاد دارید که به چیزهای زیادی احتیاج دارید که واقعاً چنین چیزی ندارید. سعی کنید از شر برخی مواردی که می دانید ضروری نیستند خلاص شوید و در نمایش موارد ضروری کار کنید. این به شما خیلی بیشتر می دهد تا با آنها کار کنید.

به عنوان یک نشانه زمین ، تعجب آور نیست که شما به سایه های خاکی در دکور منزل جذب می شوید. گرچه شما فقط به رنگ سبز و قهوه ای نمی چسبید. همچنین احساس می کنید که به سمت سایه های روشن تری از رنگ های صورتی و گل که با رنگ های زمینی جفت و جور می شوند ، احساس کشش می کنید. شما هر زمان که احساس احاطه در طبیعت می کنید بیشتر احساس خانه می کنید و این پالت های رنگی مکان بسیار خوبی برای شروع هستند.

بیایید صادق باشیم ، شما دوست دارید راحت باشید. این یک اولویت بسیار قوی برای شما است و هیچ مشکلی ندارد این مکانی است که بیشتر اوقات خود را در آن خواهید گذراند ، بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که آنجا دنج است. در برخی از مبلمان های فوق العاده راحت و فرش های بزرگ و نرم سرمایه گذاری کنید. از قرار دادن یک تختخواب بزرگتر در اتاق خود با ورق های ابریشم نترسید ، زیرا ما می دانیم که استراحت یک جز اساسی برای شماست.

دکور منزل

باید اطمینان حاصل کنید که چیزهایی که برای آنها پول بیشتری می اندازید کاربردی و زیبا هستند! اعم از مبلمان که دو برابر فضای ذخیره سازی باشد ، سبدهایی که طرح های خیره کننده دارند یا قفسه های تزئین شده ای که برخی از وسایل شما را در خود جای می دهد ، مطمئن شوید که وسایل مفیدی نیز تهیه می کنید.

برای جمع کردن یک خانه دوست داشتنی لازم نیست مینیمال باشید و جایی که می درخشید نیست. از جزئیات در طراحی های خود نترسید و نگران زیاد بودن آن نباشید. شما می دانید که چگونه کارها را با هم کار کنید.

در حالی که اتاق نشیمن و اتاق خواب شما مناطق مهمی هستند ، آشپزخانه شما نیز به عشق احتیاج دارد. ما می دانیم که از پخت و پز و کنار هم گذاشتن ظروف لذت می برید ، بنابراین مطمئن باشید که آشپزخانه شما به اندازه بقیه خانه ها عشق می ورزد. در لوازم آشپزخانه با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید و اطمینان حاصل کنید که هنگام دعوت دیگران ، صندلی های زیادی دارید!

در حالی که طراحی خانه های ما یک روش عالی برای بیان و خلاقیت است ، اما باید در مورد چسبیدن به چیزی کلاسیک یا سنتی صحبت کرد. این بدان معنا نیست که برای کاری خسته کننده تصمیم بگیرید، این بدان معنی است که اگر می خواهید به پالت های رنگ خنثی یا تنظیمات ساده رو آورید ، باید این کار را انجام دهید. این فضای شما برای احساس راحتی است و شما از مفاهیم بی انتها و کاربردی قدردانی می کنید.

یکی از سخت ترین مواردی که باید در هنگام تزئینات داخلی مورد استقبال قرار گیرد دانستن اینکه کجا بروید یا از کجا شروع کنید است. اگرچه دسترسی به اینترنت آسان است و سعی در تقلید از آنچه دیگران انجام می دهند آسان است ، اما فراموش نکنید که با آنچه در واقع می خواهید ثبت نام کنید. شما طعم باورنکردنی دارید و در تشخیص چیزهای زیبا طبیعی هستید. وقتی می خواهید ایده ها را کنار هم بگذارید ، به خودتان شک نکنید.

استفاده از مفاهیم کاربردی مانند یک تشک بزرگ با زنگ های خنثی برای روتختی و ملافه ها و جفت شدن آن با شخصی مانند یک سایبان روان می تواند هر دو طرف شخصیت شما را به نمایش بگذارد بدون اینکه مجبور شوید هیچ یک از این دو جنبه را قربانی کنید.

بهاران دیزاین

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع گفتگو
مشاوره
سلام.
نیاز به مشاوره دارید؟