برخی پروژه ها

اطلاعات تماس

ccc

1- شخصیت شناسی و تصویر سازی
گام اول برای طراحی دکوراسیون خوب ، داشتن شناخت کامل نسبت به علاقه مندی ها و شخصیت خود می باشد .
این که چه رنگ هایی را دوست داریم و یا چه چیزهایی برایمان خوشایند است را تصویر سازی کنیم تا بتوانیم طراحی دلخواه خود را انجام دهیم .

ccc 1
2- انتخاب نقطه ی شروع
این مرحله در دکوراتیو نقطه ی مهمی است . یعنی از جایی که شروع به چیدمان می کنیم سایر وسایل را بر حسب آن می چینیم . مثل ورودی خانه که برای مثال اگر بزرگ باشد با استفاده از چند وسیله ی خاص و قیمتی تزیین می کنیم تا در لحظه ی ورود افراد نظرشان جلب شود .

cc1

3- عدم افراط
اگر ما از تابلو و یا مجسمه برای تزیین خوشمان می آید نباید به صورت افراطی از آن استفاده کنیم . استفاده ی از یک شی از زیبایی و جذابیت آن می کاهد .

cc2

4- گرم کردن خانه های سرد
می توان با استفاده از چوب در طراحی خانه به آن گرما بخشید .

cc3

5- نورپردازی
استفاده از نور پردازی در فضای متفاوت برای مثال ؛ در اتاق خواب استفاده از نور ملایم استفاده می شود که آرامش را به ذهن تداعی می کند .و استفاده از نور زیاد باعث ایجاد هیجان می شود .


cc4

6- انتخاب صحیح مبل
انتخاب مبل با توجه به متراژ خانه از موارد مهم است . چه بسا افرادی که به بعضی سبک مبل ها علاقه دارند ولی برای خانه ی کوچکشان پاگیر است .

cc5

7- استفاده از رنگ های خاص و جسورانه عمل کردن در انتخاب این رنگ ها
اگر از رنگ های خاص خوشمان می آید و علاقه مندیم طرح خاصی را اجرا کنیم باید جسورانه عمل کنیم . بعضی از ماها به خاطر ترس از تکراری شدن این فضا دست به این کار نمی زنیم ولی این کار زیاده روی نیست .
برای این منظور می توانیم از یک دیوار برای این کار استفاده کنیم .

cc6

admin

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع گفتگو
مشاوره
سلام.
نیاز به مشاوره دارید؟