برخی پروژه ها

اطلاعات تماس

معماری داخلی ویلا

معماری داخلی ویلا

بگذارید برای همه چیز جا باشد. با یک سری چیزها زیاده روی نکنید و در گروه دیگر ضرر کنید. اگر به عنوان مثال ، مبلمان یک نوع چیزهایی است که می خواهید جمع کنید ، مطمئن شوید که خیلی از آنها را نیز انجام ندهید. از سفرهایتان ، وسایل بچه ها و عزیزانتان برای وسایل ضروری ، فرش ، وسایل قابل جمع آوری فضایی اختصاص دهید. در آشپزخانه قفسه های باز و بسته ، فضای یخچال و فریزر و سایر لوازم را درست کنید. در حمام فضای حوله و وسایل بهداشتی را در نظر بگیرید. بگذارید برای همه جا فضا باشد ، و همچنین فضاهایی که در آن هیچ چیز وجود ندارد.

ویلاها با فضای بزرگ خود اغلب از همه چیز مراقبت می کنند ، اما در جایی که فقط می توان مراقبه و استراحت کرد ، سکوت کافی ندارند. اگر از ویلاها بازدید کرده باشید ، متوجه می شوید که چنین فضاهایی در اطراف خانه با توجه به چگونگی هرج و مرج بودن زندگی ، ضروری است.

ضروری نیست که این فضا را حتما داشته باشید ، بلکه باید از نظر طراحی تکامل یابد تا فضای طبیعی و آرامش بیشتری داشته باشد. به عنوان مثال در اتاق نشیمن ، اجسام آبی احاطه شده توسط شاخ و برگهای طبیعی با فضای سقف سقفی برای نفوذ نور ایجاد کنید ، بالکن ها را گسترش دهید و آنها را با گیاهان ، گلدان ها و تخته سنگ های طبیعی پر کنید.

برای برخی اوقات آرامش شب یا بیرون آمدن با گیتار خود در و پنجره هایی را برای خود ایجاد کنید. هنگامی که زندگی شما را به سفر سوق می دهد ، این طاقچه ها بسیار مهم خواهند بود و سعی کنید لحظات آرامش را پیدا کنید.

نکات در معماری داخلی ویلا

ویلا بزرگ است و می تواند طاقت فرسا باشد. آنها به دلیل ماهیت خود فضا را برای فعالیتهای مختلف ایجاد می کنند و همه اغلب مشغول کار خود هستند.

یکی از راه های جمع شدن خانواده ها اتاق های تفریحی است. ویلاها امکان ایجاد اتاق های سرگرمی بزرگ و ضد صدا را فراهم می کنند که حتی می توانند اتاق های اداری فضاهای مینی کنفرانس را دو برابر کنند. به این ترتیب شما نیازی به مسافرت زیاد برای کار ندارید و همچنین هر زمان که نیاز باشد کل خانواده را دور هم جمع کنید.

به همان اندازه که فضایی آرام را برای لذت و بازتاب ایجاد می کنید ، هیچ چیز ارزش بالکن را ندارد.

برخلاف آپارتمان هایی که بالکن کوچکتر دارند ، می توان با ویلا بازی کرد تا فضاهای بزرگ خارجی ، بالکن هایی با مبلمان پیچیده ، بار و سایر عناصر دکور را ایجاد کند. اینها همچنین می توانند به عنوان فضاهای سرگرمی یا جشن گرفتن در کنار دوستان و خانواده ها مضاعف شوند.

اتاق نشیمن یا بالکن به برنامه ریزی هوشمندانه ای احتیاج ندارند ، فقط چارچوب ذهنی مناسب برای ایجاد فضایی است که می توانید به آنجا فرار کنید.

معماری داخلی ویلا

فضای غذاخوری و اتاقهای خانوادگی با جزئیات که همه در آن جمع می شوند داشتن یک ویلا را ارزشمند می کند. به خصوص در خانواده های مشترک ، که هر کس کارهای خود را انجام می دهد ، یک بار در روز رسیدن به این امر واقعاً ویژه است.در معماری داخلی ویلا فضای غذاخوری و آشپزی را می توان به گونه ای طراحی کرد که حرکات آسان را تسهیل کند. لوسترهای بزرگ معلق ، کابینت های آشامیدنی و انبارها در مجاورت نزدیک و دکوراسیون دیوار چشم نواز ، کمک زیادی به ایجاد مناطق روشن ، جذاب و سرزنده در خانواده می کند.

معماری داخلی ویلا

در معماری داخلی ویلا هرگز در سرویس های بهداشتی مصالحه نکنید. فضای بزرگ امکان ایجاد تعداد زیادی طاقچه را فراهم می کند که به کار شما بیایند. فضای ذخیره سازی برای حوله و لوازم بهداشتی ، بالای حوضچه و سایر وسایل مورد نیاز ، وان ها و دوش ها همگی در ویلاها امکان پذیر است.

معماری داخلی ویلا

این فضا را بهینه کنید زیرا در اینجا است که روز خود را از آنجا آغاز می کنید و روز خود را با این کار به پایان می برید. فراموش نکنید که فضایی را برای جابجایی ایجاد کنید. اکثر سرویس های بهداشتی این مسئله را تحت تأثیر قرار نمی دهند و بنابراین نشت و لغزش اغلب اتفاق می افتد. از رنگ های خنثی استفاده کنید و ببینید چطور حمام شما جذابیت خاص خود را دارد.

بهاران دیزاین

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
مشاوره
سلام.
نیاز به مشاوره دارید؟