برخی پروژه ها

اطلاعات تماس

طرح داخلی رستوران
  1. طرح داخلی رستوران
  2. ابتدا به مفهوم ، سبک و موضوع بپردازید

اگر به تازگی کار خود را شروع کرده اید ، از ایده شروع کنید و تا دکوراسیون ادامه دهید. یک کانسپت طراحی رستوران سنتی ایتالیایی احتمالاً دارای سفره های چهارخانه قرمز و سفید و دیوارهای روستایی خواهد بود. در مقابل ، مفاهیم طراحی رستوران چینی ممکن است بر سادگی ، مینیمالیسم و لهجه های عجیب و غریب تأکید کنند.

مفاهیم طراحی کافه می تواند از کلاسیک تا هیپستر باشد یا می تواند دارای یک تم منحصر به فرد مانند یک کافه گربه ، یک کافه با مضمون فیلم یا یک کافه باشد که همچنین فروشگاه تعمیر دوچرخه است. بسیاری از مضامین طراحی داخلی رستوران وجود دارد که سقف آسمان است. فقط یادتان باشد قبل از شروع طراحی ، تصمیم بگیرید که می خواهید رستوران یا کافه شما چه باشد.

  1. با یک ورودی چشم نواز توجه را جلب کنید

اگر به عنوان مشتری اصلی خود به ترافیک پیاده روی در خارج از رستوران خود اعتماد دارید ، باید آنها را به نوعی ترسیم کنید. و چه روشی بهتر از این که از طراحی درب ورودی جلو رستوران استفاده کنید؟ با استفاده از این ایده های طراحی نمای رستوران درهای ورودی رستوران خود را باز کنید:

علامت نئون با نام رستوران شما

نقاشی دیواری اطراف ورودی

طرح داخلی رستوران

 

تمام درها و پنجره های شیشه ای به مشتریان نگاهی دزدکی از فضای داخلی می دهند

ورودی به شکل غیر معمول مانند درب صدفی برای یک رستوران غذاهای دریایی

طرح داخلی رستوران

رنگهای پررنگ که در همسایگی خودنمایی می کنند

چند میز در فضای باز با روکش کلاسیک

  1. رنگها در طرح داخلی رستوران را عاقلانه انتخاب کنید

رنگ ها در انتقال احساسات مختلف بسیار موثر هستند. ما نمی گوییم شما فقط می توانید با استفاده از روانشناسی رنگ ، افراد را برای سفارش بیشتر دستکاری کنید.

بهترین رنگ برای دیوارهای رستوران سایه های قرمز ، قهوه ای ، سبز ، نارنجی ، زرد ، آبی و بنفش است. این ممکن است به نظر همه رنگها برسد ، اما مهم این است که چگونه از آنها استفاده می کنید و در چه ترکیبی استفاده می کنید.

یک طراحی رستوران ناهار خوری خوب از رنگ های گرم خاک مانند قهوه ای یا قرمز عمیق بهره مند می شود. شما می خواهید مشتریان خود را به استراحت ، اقامت در هر جایی که می خواهند تشویق کنید و پیش غذا ، دسر و یک نوشیدنی اضافی سفارش دهید.

وقتی صحبت از طرح داخلی رستوران کوچک یا خیلی کوچک می شود ، از رنگ سفید برای بزرگتر شدن مکان استفاده کنید. به دنبال بهترین رنگ برای طراحی داخلی رستوران های فست فود هستید؟ قرمز برنده است. این غذا خوردن را تحریک می کند زیرا باعث می شود گرسنه شوید.

  1. طرح داخلی رستوران

  1. روی طرح داخلی رستوران خود تمرکز کنید

چیدمان رستوران نه تنها از نظر طراحی بلکه از نظر عملی نیز اساسی است. شما می خواهید به خصوص با چیدمان رستوران کوچک ، از فضای خود بیشترین استفاده را ببرید. بنابراین ، بیایید با چیدمان صندلی رستوران شروع کنیم. این سوالات را از خود بپرسید:

sports bar design

آیا می خواهید با کنار هم گذاشتن میزها فضای دنجی ایجاد کنید یا می خواهید رستوران جادارتر به نظر برسد؟

آیا نواری دارید که بتوانید چند صندلی اضافی به آن اضافه کنید؟

آیا فضای پیشرفته و خصوصی وجود دارد یا عمومی و شلوغ؟

آیا صندلی در فضای باز خواهید داشت؟

آیا قصد دارید مهمانی های بزرگی مانند تولد یا جشن های اداری را برگزار کنید؟

آیا به محوطه انتظار یا پیشنهاد خرید نیاز خواهید داشت؟

طرح سنتی طراحی پیتزا فروشی با طرح رستوران غذاخوری خوب یکسان نخواهد بود زیرا انتظارات مشتریان از آنها متفاوت است. یک فروشگاه پیتزا بیشتر  راحت است ، به این معنی که می توانید میزهای عمومی یا غرفه های نشستن رستوران را در نظر بگیرید. در عین حال ، یک اتاق ناهار خوری خوب بیشتر به حریم خصوصی و میزهایی که فاصله زیادی دارند اصرار دارد.

طراحی نقشه کف زمین ورزشی انجام می شود. شما باید تلویزیون را در مرکز توجه قرار دهید ، یادگاری های ورزشی را برای نمایش انتخاب کنید و بازی هایی مانند فوتبال ، دارت یا استخر را اضافه کنید.

در طراحی چیدمان آشپزخانه رستوران ، همه چیز در مورد به حداکثر رساندن کارایی است. گردش کار باید مانند یک ماشین روغن کاری شده خوب کار کند. معمولاً همه اینها در پشت صحنه اتفاق می افتد ، اما اخیراً چیدمان آشپزخانه رستوران باز محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. اگر می خواهید به مشتریان خود نشان دهید که چگونه غذای آنها درست می شود ، که می تواند به خودی خود مفهومی بی نظیر برای رستوران باشد ، آن را امتحان کنید.

اگر رستوران شما بار نیز دارد ، اما می خواهید روی غذا تمرکز شود ، به یک چیدمان ساده در بار فکر کنید که توجه شما را از رستوران واقعی منحرف نمی کند. در حالت ایده آل ، نوار باید فقط یک مکان انتظار باشد که در آن مشتریان می توانند قبل از آماده شدن وعده غذایی خود یک نوشیدنی بخورند.

بهاران دیزاین

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
مشاوره
سلام.
نیاز به مشاوره دارید؟