برخی پروژه ها

اطلاعات تماس

طراحی داخلی رستوران

طراحی داخلی رستوران

در حالی که غذای خوب و خدمات عالی مشتری برای تجارت بسیار مهم است ، فضای یک رستوران نیز مهم است. شما می خواهید مشتریان احساس راحتی کنند و از وعده های غذایی خود لذت ببرند. طراحی داخلی رستوران زمینه را برای تجربه غذای مشتری فراهم می کند. موسیقی بلند ، میزهای فورمیکا و لیوان های پلاستیکی حال و هوای کاملا متفاوتی نسبت به جاز ، سفره های کتانی و ظروف چینی خوب دارد.

طراحی داخلی رستوران

نکات در طراحی داخلی رستوران

متعادل سازی ظرفیت صندلی در طراحی داخلی رستوران
طراحی یک رستوران باید تعادل بین یک فضای استقبال کننده و حداکثر ظرفیت نشستن باشد. به عبارت دیگر ، شما می خواهید به اندازه کافی مشتری جمع کنید تا مشغول کار خود شوند و سود خود را بدست آورید ، در عین حال مهمانان را راحت کنید. برخی از انواع رستوران ها بیش از طراحی داخلی بر ظرفیت صندلی تمرکز دارند. به عنوان مثال غذاخوری ها ظرفیت نشستن بیشتری دارند ، در حالی که رستوران های عالی دارای بیشتر تمایل به محیط هستند.

در یک رستوران عالی ، چیزی به عنوان میز بد وجود دارد. با این حال ، تعداد کمی از رستوران ها می توانند از داشتن حداقل یک منطقه مشکل در اتاق غذاخوری خود فرار کنند. مناطق معمول رستوران، مکانهایی که مشتریان معمولاً نمی خواهند بنشینند، شامل میزهای نزدیک ورودی آشپزخانه ، سرویس های بهداشتی و ورودی است. میزهایی که در وسط اتاق ناهار خوری قرار دارند نیز همیشه مورد توجه مراجعین غذا خوردن نیستند.

برای کمک به پنهان کردن مناطق مشکل ، می توانید تقسیم کننده هایی مانند پارتیشن های چوبی ، گیاهان بلند یا صفحه های نمایش را در بین میزها قرار دهید. در صورت امکان ، جای ایستگاه انتظار یا ایستگاه اتوبوس را به جای یک میز ناهار خوری ، در یک منطقه مشکل حل کنید.

یکی از راه های تشخیص نقاط مشکل قبل از روز باز کردن ، نشستن روی تک صندلی های اتاق غذاخوری است. نمای هر صندلی را مطالعه کنید. ممکن است دریابید که یکی از آنها مستقیم به ایستگاه اتوبوس نگاه می کند ، در حالی که دیگری از درب ورودی پیش نویس دریافت می کند.

موسیقی
سکوت در اکثر رستوران ها قطعاً طلایی نیست. موسیقی به همان اندازه سبک منو یا کارهای هنری روی دیوار ، صدا را در یک رستوران تنظیم خواهد کرد. به خاطر کارکنان خود ، که مجبور هستند بارها و بارها به آن گوش دهند ، از سی دی های تکراری پرهیز کنید.

رادیو گزینه ای ارزان برای مراکز غذاخوری معمولی است ، اما کانال های غیر تجاری ترجیح داده می شوند. سرگرمی زنده ، که می تواند گران باشد ، احساس مشخصی از محیط را به شما می افزاید. یک نوازنده یا گروه خوب می تواند بهتر از هر شام ویژه ای جمعیت را جذب کند. بسیاری از رستوران ها آخر هفته یا شب های خاصی از هفته موسیقی زنده دارند.

طراحی داخلی رستوران

گرمایش و تهویه
یک نکته مهم (و گران) برای هر رستوران ، چه جدید و چه موجود ، گرمایش و سرمایش است. آشپزخانه های رستوران گرما ، بو و دود زیادی از بدن خارج می کنند. اطمینان حاصل کنید که محدوده تجاری شما دارای تهویه مناسب ، با نوع مناسب هود و فن است.

تهویه مطبوع مناسب نیز برای هر طراحی رستوران ضروری است. هیچ چیز سریعتر از یک اتاق غذاخوری غیر تهویه مطبوع در وسط موج گرما تابستان مشتریان را از این کار دور نمی کند. ممکن است صرفه جویی در این زمینه وسوسه انگیز باشد ، اما در پایان ، تهویه و تهویه مطبوع نامناسب می تواند هزینه های بسیار بیشتری را در فروش از دست رفته شما متحمل شود.

سرویس بهداشتی
طراحی و محیط به دستشویی های رستوران منتقل می شود. دستشویی ها باید حداقل یک بار در ابتدای هر شیفت بررسی شوند (ترجیحاً در صورت شلوغ بودن بیشتر اوقات).

بهاران دیزاین

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
مشاوره
سلام.
نیاز به مشاوره دارید؟