برخی پروژه ها

اطلاعات تماس

سبک دکوراسیون اتاق نشیمن

سبک دکوراسیون اتاق نشیمن

اگر به تازگی به فکر تزئین خانه خود افتاده اید و اولین اتاق نشیمن شماست ، ممکن است با کنار هم قرار دادن همه قطعات برای ایجاد یک هماهنگی خسته شوید. شما باید رنگ هایی را برای دیوارها ، اینکه چه نوع مبلی از قبل دارید و چه چیزهایی نیاز دارید و نحوه چیدمان و لوازم جانبی آن را در نظر بگیرید.

اما اولین چیزی که باید در مورد خودتان بفهمید این است که سبک دکوراسیون اتاق نشیمن شما چیست. مشاهده عکس های سبک دکوراسیون اتاق نشیمن به شما در انجام این کار کمک می کند. دانستن این موضوع به شما در امتداد جاده دکور راهنمایی هایی می دهد تا به شما کمک کند تا تصمیمات خود را درباره مبلمان ، رنگ ها ، پوشش پنجره ها ، کفپوش و لوازم جانبی ربگیرید. این نکات را با سبک دکوراسیون اتاق نشیمن شروع کنید.

Furniture
یک مشکل معمول مردم این است که نمی دانند چطور مبلمان اتاق نشیمن خود را مرتب کنند. بیشتر اوقات ، مردم مبل را به یک دیوار و چند صندلی را به دیوار دیگر تکیه میدهند و تمام. اما چیدمان مبلمان چیزی است که کمی بیشتر به برنامه ریزی نیاز دارد. موارد مهم مانند انتخاب یک نقطه کانونی وجود دارد.

Area Rugs
فرش ها می توانند یک محل دردسر بزرگ و چالشی برای قرار گرفتن در اتاق شما باشند. دلایل مختلفی وجود دارد که استفاده از آنها مهم است ، اما قبل از خرید هر چیزی فقط به این دلیل که آن را دوست دارید ، اطمینان حاصل کنید که از همه قوانین فرش منطقه آگاهی دارید. مهمترین نکته در مورد فرش هر منطقه اندازه آن است.

وقتی فرش منطقه بسیار کوچک است ، می تواند کل اتاق را از هم گسیخته نشان دهد ، بنابراین مطمئن شوید که بهترین اندازه اتاق و نحوه چیدمان مبلمان را می دانید. تمام مبلمان باید بالای فرش قرار بگیرند و در حالت ایده آل ، باید بین لبه های فرش منطقه و دیوارهای اتاق حدود 10 تا 20 اینچ کف لخت وجود داشته باشد.

سبک دکوراسیون اتاق نشیمن

Art
دیوارهای خالی نشانه یک اتاق ناقص است. این بدان معنی نیست که شما باید هر اینچ را پر کنید ، اما تزئین دیوارها با هنر مهم است. اما برای ایجاد ظاهری فریبنده و منسجم نیاز به وسایل گران نیست. آنچه یک شخص هنرمند می داند ممکن است با آنچه شخص دیگری فکر می کند تفاوت فاحشی داشته باشد. بهترین کار این است که در مورد چیزهایی که دوست دارید و در اتاق شما چه چیزهایی را دوست می دارید ، از غریزه خود پیروی کنید. در مورد قوانین اساسی آویختن و نحوه چیدمان آن مطلع شوید و سپس بگذارید که قلب شما راهنمای شما باشد.

Lighting
نورپردازی یک عنصر تا حدودی پیچیده در هر اتاق است. در اتاق های نشیمن کمتر از اتاق های سودمندتر مانند آشپزخانه است ، اما هنوز هم برخی از ملاحظات مهم وجود دارد که نباید نادیده گرفت.

از همه مهمتر ، شما باید هر یک از سه نوع اصلی روشنایی را شامل کنید.  منابع نور باید در سطوح مختلف در سراسر اتاق قرار بگیرند. لوسترهای سقفی یا نورگیر فرو رفته ، چراغ های میز و کف و دیوارکوب ها را در نظر بگیرید.

Paint Colors
انتخاب درست رنگ مناسب امری است که بسیاری از مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند و اگر موردی وجود دارد که اکثر مردم اشتباه می کنند ، ابتدا انتخاب رنگ است. نقاشی نسبتاً آسان است (نقاشی می تواند یک درد باشد ، اما دشوار نیست) ، و ارزان است ، بنابراین ابتدا قطعات گران تر خود را انتخاب کنید و سپس رنگ را انتخاب کنید.

Measurements
مهم نیست که در کدام قسمت از اتاق کار می کنید ، فرش ها ، پنجره ها یا وسایل خانه ، مطمئن شوید که اندازه گیری ایده آل آنها و اندازه فضایی را که می خواهید مبلمان را در آن قرار دهید می دانید. بهتر است یک راهنمای مفید برای دکوراسیون اتاق نشیمن داشته باشید تا در صورت لزوم با آن مشورت کنید. قوانین راهنمایی خوبی را ارائه می دهند ، اما در نهایت شما باید کاری را انجام دهید که در فضای شما بهترین کارایی را داشته باشد و برای چشم شما جالب ترین باشد. این چیزی است که بیشترین اهمیت را دارد.

 

 

 

 

بهاران دیزاین

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع گفتگو
مشاوره
سلام.
نیاز به مشاوره دارید؟