برخی پروژه ها

اطلاعات تماس

در این مطلب از بهاران دیزاین می خواهیم شما را با الگوهای زیباسازی راه پله خانه ی خود برای جذابیت بخشیدن به دکوراسیون منزل آشنا کنیم .
ایده ها ی خلاقانه و هوشمندانه زیادی برای این کار وجود دارد .

نقاشی دیوار کنار راه پله
شما می توانید با نقاشی دیوار کنار راه پله با استفاده از بهره گیری از سبک های مدرن و کلاسیک سیاه و سفید و انتخاب راه پله چوبی زیبایی و صف ناپذیری را به این قسمت خانه بدهید .
هم چنین با استفاده از کاغذ دیواری ، پوسترها و برچسب های تزئینی آماده راه پله را تزئین کنید .

استفاده از آثار هنری
در راه پله ها می توانید از آثار هنری و تابلوهای نقاشی به سبک کلاسیک و نقاشی های معاصر که با جوهر و آکریلیک طراحی شده اند استفاده کنیم .
این باعث می شود دکوراسیون خانه فضایی هنری به خود بگیرد و با استفاده از آثار ارزشمند هنرمندان مشهور حس هنری را تجربه کنید .

شیشه های رنگی
در بسیاری از راه پله ها دیوار کناری با پنجره طراحی شده است که شما می توانید در این قسمت از شیشه های رنگی استفاده کنید .
با این کار هم زیبایی خاصی را به خانه بخشیده اید و هم با تابش مستقیم نور خورشید این شیشه ها به رنگ های زیبایی نمایان می شوند که جذابیت زیادی را در روز خواهند داشت .

نرده های فرفوژه
با استفاد از فروفوژه های زیبا با طراحی های متنوع می توانید هم محافظی در راه پله قرار دهید و هم زیبایی خاصی را به راه پله بدهید .

ایجاد تمایز با رنگ ها
رنگ ها تأثیر به سزایی در هر نقطه ی خانه دارند .
شما می توانید با استفاده از رنگ آبی که دارای سایه های روشن نیز باشد کف پله را بیش تر به تصویر بکشید و با استفاده از رنگ های روشن تر مثل کرم یا سفید برای دیوار کنار راه پله جذابیت را افزایش دهید .
استفاده از یک تابلو که دارای رنگ های گرم می باشد روی دیوار کنار راه پله تمایز مناسبی بین رنگ سرد و گرم ایجاد می کند که خود جذابیت محسوب می شود .

برای کسب اطلاعات بیش تر با مشاورین بهاران دیزاین تماس حاصل فرمایید .

 

 

admin

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع گفتگو
مشاوره
سلام.
نیاز به مشاوره دارید؟