برخی پروژه ها

اطلاعات تماس

دکوراسیون دیوار اتاق نشیمن

دکوراسیون دیوار اتاق نشیمن

همه ما دیوارهای گالری مانند را دوست داریم و درک دلیل آن کار سختی نیست. آنها کارهای زیادی انجام می دهند. آنها یک روش شگفت انگیز برای تزریق رنگ و الگو به فضای ما هستند. آنها به علاقه مندان به هنر اجازه می دهند مجموعه های ما را به صورت گروهی نمایش دهند تا بتوانیم قطعات بیشتری را به دیوارها برسانیم.

دکوراسیون دیوار اتاق نشیمن یک روش عالی برای اشغال فضای خالی روی یک دیوار بزرگ هستند و باعث می شوند اتاق کاملاً مسکونی باشد. و مهمتر از همه آنها یکی از بهترین فرصتهایی است که ما برای نشان دادن اینکه چه کسانی هستیم و چه چیزهایی را در فضاهای خود دوست داریم به دست می آوریم.

دیوارهای گالری مانند به سادگی در دکوراسیون دیوار اتاق نشیمن بهترین هستند.
یک دیوار عالی گالری می تواند فقط تصاویر باشد ، چه هنری و چه عکس. همچنین می تواند خیلی بیشتر از این باشد. برای ایجاد یک دیوار عالی گالری ، با تصاویر مورد علاقه خود مانند عکس ، نقاشی یا هنر شروع کنید و سپس چیزهایی را که دوست دارید مانند کارت پستال از تعطیلات مورد علاقه ، ظروف مادر بزرگ ، جواهرات یا قطعات بازی مورد علاقه خود را اضافه کنید.

این امکانات اساساً بی پایان هستند. البته هنوز هم باید آن را شیک نگه دارید. اما با کمی تمرین و نگاه ویراستاری شدید ، ایجاد یک دیوار گالری شیک به هیچ وجه مشکلی ندارد. این دیوارهای گالری منحصر به فرد را که فراتر از تصاویر استاندارد فریم هستند ، بررسی کنید تا بیانیه اصلی طراحی را ارائه دهید.

دکوراسیون دیوار اتاق نشیمن

رنگ تقریباً در هر جنبه از طراحی نقشی اساسی دارد. بنابراین هنگام انتقال دیوار گالری خود به سطح بعدی ، ابتدا به رنگ فکر کنید زیرا به احتمال زیاد خط اصلی خواهد بود که تمام عناصر مختلف شما را به هم گره می زند.

می توانید بافت ها ، مواد و اشیا را با هم مخلوط کنید و یک دیوار گالری ایجاد کنید که یک بیان سبک منحصر به فرد را ایجاد می کند.

در دکوراسیون دیوار اتاق نشیمن لازم نیست که هر قسمت از گالری شما روی دیوار شما باشد.

همیشه بعضی چیزها وجود دارد که شما باید در دکوراسیون منزل خود داشته باشید که در یک مجله وجود نداشته باشد. در آن دسته ، تلویزیون ، جعبه کابل و سیم از اولین مواردی هستند که به ذهن خطور می کنند. اما با ایجاد یک دیوار گالری در اطراف آن ، حتی تلویزیون شما می تواند به نظر برسد که برای صفحه اول آماده است و نقش مهمی در دکوراسیون دیوار اتاق نشیمن دارد.

دکوراسیون دیوار اتاق نشیمن

نکته مورد علاقه در مورد دیوارهای گالری الکتریک مانند این است که ابعاد متنوعی وجود دارد. شمعدان ها و گلدان های کوچک و قفسه های کوچک با یادگاری به افزودن یک عنصر سه بعدی کمک می کنند در حالی که فضا را به سبک شخصی تری منعکس می کند.

هنگام ایجاد یک گالری در اطراف تلویزیون ، قطعات غیر تصویری به عنوان ابزاری برای قرار دادن در اطرف تلویزیون در یک عنصر دیگر عمل می کنند. مخلوط کردن عناصر روستایی بیشتری مانند قاب های چوبی ناتمام ، آینه های قدیمی یا گل های فشرده را در نظر بگیرید تا احساس مدرن تلویزیون را متعادل کند.رنگ های ساده قطعات روستایی نیز به کنترل تأثیر طرح کمک می کند.

مانند هر پروژه طراحی ، دیوارهای گالری در معرض خطر غیر قابل کنترل هستند ، اگر توسط یک ویراستار مراقب آنها نباشند. در عین حال ، بیش از حد آرام کردن ، شما را از نظر بصری بی روح می کند. افزودن قطعات غیر سنتی می تواند اجرای نت درست را حتی دشوارتر کند ، اما این نیز باعث می شود وقتی کار تمام می شود آن را بسیار شگفت انگیز کند. نکته اصلی در یافتن مکانهایی است که بتوانید این گالری را در انها ایجاد و استفاده کنید.

بهاران دیزاین

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع گفتگو
مشاوره
سلام.
نیاز به مشاوره دارید؟