برخی پروژه ها

اطلاعات تماس

دکوراسیون داخلی رستوران

دکوراسیون داخلی رستوران

HVAC را فراموش نکنید

دکوراسیون داخلی رستوران ممکن است سرگرم کننده تر باشد ، اما شما باید جنبه های “کسل کننده” تری مانند HVAC را نیز در نظر بگیرید. HVAC مخفف گرمایش ، تهویه و تهویه مطبوع است و اینها همه خدماتی است که باید در رستوران خود ارائه دهید.

در روزهای گرم تابستان اطمینان حاصل کنید که مشتریان می توانند به رستوران خنک شما پناه ببرند. در شبهای سرد زمستان ، دستهای سرد آنها را با یک فنجان شکلات داغ و گرم شدن مناسب گرم کنید. نیازی به ذکر نیست که تهویه حیاتی برای جلوگیری از ورود بوی آشپزخانه به محل نشستن است.

برای ایجاد جو خاص از نور در دکوراسیون داخلی رستوران استفاده کنید

یکی از اصلی ترین سوالاتی که هنگام دکوراسیون داخلی رستوران می توانید بپرسید این است که چگونه می خواهید آن را روشن کنید. نور می تواند حالت را طوری تنظیم کند که هیچ چیز دیگری نمی تواند. وقتی در حال طراحی داخلی رستورانی هستید که هدف آن پذیرایی هرچه بیشتر مشتری در روز است ، نور قرمز را در نظر بگیرید. با گرسنه ساختن ما و سرعت بخشیدن به روند غذا خوردن ، مشابه رنگ قرمز عمل می کند.

دکوراسیون داخلی رستوران

اگر می خواهید فضایی رمانتیک ایجاد کنید ، افزودن شمع برای روشنایی پراکنده ایده الهام بخش تزئین رستوران است. یک طراحی کوچک رستوران ممکن است از نور کم برای کمک به فضای آرام و صمیمی بهره مند شود. با نورپردازی آزمایش کنید تا به اصول طراحی رستوران برگردید.

بوئیدن در دکوراسیون داخلی رستوران

بوییدن حس دیگری است که باید هنگام مرور ایده های دکوراسیون داخلی رستوران از آن استفاده کنید. شمع های معطر می توانند دو برابر نور و عطر باشند. با این حال ، شما نمی خواهید که رایحه خیلی غنی باشد. وقتی غذا می رسد ، رایحه آن باید بر مشتریان غلبه کند.

در عین حال ، بوییدن پخت و پز غذا از لحظه ورود به رستوران می تواند یک چراغ خاموش بزرگ باشد. به همین دلیل برای دور نگه داشتن این بوها از محل نشستن به تهویه نیاز دارید.

دکوراسیون داخلی رستوران

برای ایجاد تغییر از موسیقی و سر و صدای محیط در دکوراسیون داخلی رستوران استفاده کنید

یک رستوران فقط مربوط به آنچه می بینیم و بو می کنیم نیست ، بلکه به همین دلیل است که می شنویم. هنگام یادگیری نحوه طراحی رستوران ، در نظر بگیرید که چگونه می توانید مشتری را از طریق صدا جذب کنید. اول از همه ، اگر می خواهید موسیقی پخش کنید ، آن را در پس زمینه پخش کنید تا مزاحمتی برای مشتریان ایجاد نشود. در مرحله دوم ، موسیقی را با توجه به غذاهای رستوران ، مفهوم و موضوع انتخاب کنید.

اگر روزها یا ساعات خاصی از روز را کند دارید ، سعی کنید صدای محیط یک رستوران شلوغ را در فضای باز بازی کنید. افرادی که از آنجا عبور می کنند متوجه این موضوع می شوند و ممکن است تصمیم بگیرند چیزی برای خوردن در محل شما بگیرند. و نکته آخر برای شما: در حمام نیز موسیقی پخش کنید. مردم اینگونه راحت تر از احاطه در سکوت مرده احساس راحتی خواهند کرد.

نیازهای ذخیره سازی و برودتی خود را در دکوراسیون داخلی رستوران به خاطر بسپارید

اگرچه این مناطق مناطقی است که مشتریان شما نمی بینند ، اما برای کارایی رستوران شما بسیار فکر کردن که چگونه می خواهید این نیازها را به صورت جزئی تقسیم کنید ، ضروری است. طراحی یک رستوران کوچک ممکن است به فضای ذخیره سازی زیادی احتیاج نداشته باشد اما حداقل دسترسی آسان باشد ، بنابراین شما وقت را تلف نمی کنید.

ایجاد فضای مورد نیاز برای طراحی رستوران گام تعیین کننده ای در روند افتتاح رستوران است و اغلب آنطور که باید اولویت بندی نمی شود. نمی خواهید مشتریان فضای ذخیره سازی یا یخچال های شما را ببینند. علاوه بر این ، اگر موجودی گران قیمت مانند بطری های شراب شیک به دست می آورید ، باید مطمئن شوید که آنها از امنیت لازم برخوردار هستند.

دکوراسیون داخلی رستوران

یکی از مهمترین نکات مهم در زمینه طراحی رستوران برای ادامه کار روان ، خلاص شدن از شر همه مناطق مشکل ساز است. منطقه طراحی در طراحی ساختمان رستوران به چه معناست؟ مکانی که مشتریان دوست ندارند مانند نزدیک دستشویی ، آشپزخانه یا درب اصلی بنشینند.

وقتی فضای داخلی رستوران را طراحی می کنید ، خود را جای مشتری خود قرار دهید. نشستن کنار هر میز را امتحان کنید تا ببینید آیا مسئله ای باعث ناراحتی شما شده است مانند فضای کافی برای پا یا کشیدن هوای سرد. سعی کنید این مشکلات را با مرتب سازی مجدد مبلمان یا افزودن یک پارتیشن حل کنید تا چیزی را که مشتریان شما نمی خواهند ببینند پنهان کنید.

 

بهاران دیزاین

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
مشاوره
سلام.
نیاز به مشاوره دارید؟