برخی پروژه ها

اطلاعات تماس

دراین مقاله، گروه بهاران دیزاین هر آن چه که از آغاز تا انتهای طراحی دکوراسیون منزل شما مورد نیاز است در اختیارتان می گذارد.
در آغاز، لازم است به خانه ی خود یک نگاه اجمالی بیندازید و آن را از همه لحاظ بررسی نمایید. (مبلمان، راحتی، رنگ آمیزی، پرده ها و … ببینید چه چیزهایی در منزل مورد پسند شماست و چه چیزهایی مطابق با سلیقه ی شما نیست.
بدین صورت می توانید مواردی را که مورد پسند شما نبود را در دکوراسیون جدید حذف کنید و هر چیزی که مورد علاقه تان بود را دوباره استفاده نمایید.
بهتر است لیستی از وسایل و موارد مورد علاقه ی خود درست کنید. چنان چه هزینه مد نظرتان نیست، تمامی مواردی را دوست دارید یادداشت کنید. سپس تصمیم گیری کنید که توانایی انجام کدام موارد را دارید و آنها را الویت بندی نماید.
در صورتیکه از یک طراح داخلی راهنمایی می گیرید، عکس های قسمت هایی را که علاقه مندید یا به سلیقه تان نزدیک است، را گردآوری کنید. این تصاویر می تواند به او برای بهتر فهمیدن منظور و هدف شما کمک کند.
در صورتیکه یک خانواده کوچک هستید یا دارای همسر و فرزند می باشید که قرار است از این فضاها استفاده کنند، بهتر است در تصمیم گیری ها از نظر آن ها نیز بهره ببرید.
تصمیم گیری در نگاه اول ممکن است اندکی دشوار باشد، ولی با فراهم کردن لیست و یادداشت کردن الویت ها و دیدن تصاویر مورد علاقه، انتخاب، آسان می شود.
اجزای دکوراسیون داخلی را دسته بندی نمایید. بطور مثال: تعداد مبلمان در هر اتاق، طرح ، رنگ، سبک مبلمان و …
در صورتیکه مبلی دارید که مورد علاقه شماست ولی روکش آن را دوست ندارید، فقط رومبلی را تعویض نمایید.
وسایل چوبی را به سادگی می توانن رنگ آمیزی و لکه زدایی کرد.
این گونه می توان یک طراحی مقرون به صرفه و در عین حال همراه با خلاقیت و ایده های جدید داشته باشید.
می توان در صورت نبود هزینه ی کافی طراحی دکوراسیون خود را در مرحله های متفاوت انجام داد. یعنی یک اتاق را بطور کامل تمام کنید و سپس اتاق دیگر را شروع کنید. این حالت از این که در هر اتاق فقط یک قسمت را تغییر دهید بهتر است.
پیشنهاد بهاران به شما این است که دکوراسیون منزل خود را از هال یا نشیمن آغاز کنید. چرا که این قسمت بیشترین استفاده را دارد و خانواده زمان بیشتری را در این فضا سپری می کنند.
چنانچه بعد از خواندن این مطالب و پیشنهادات، هنوز هم در تصمیم گیری دچار مشکل هستید، با مجموعه بهاران دیزاین تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان با تجربه در این خصوص بهره ور شوید.

admin

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع گفتگو
مشاوره
سلام.
نیاز به مشاوره دارید؟