برخی پروژه ها

اطلاعات تماس

از آنجایی که اتاق کار، مکانی است که فرد بیشترین زمان خود را در طی روز در آنجا سپری می کند، به این دلیل طراحی داخلی مناسب در این قسمت از اهمیت بسیاری برخوردار است.
بهاران دیزاین پیشنهادات و راهنمایی های مورد نیاز را در این راستا برای کمک به شما عزیزان در این مقاله فراهم کرده است.
در مرحله ی اول، آنچه برای شما اهمیت دارد، محیطی آرام و مورد پسند برای کارمندان است و در مرحله ی دوم فردی که به عنوان مشتری وارد محل کار شما می شود، باید حرفه ای بودن محیط را حس نماید.
در صورتیکه تصمیم به رنگ کردن محل کار خود را دارید، از رنگ هایی استفاده کنید که بیانگر فعالیت کاری شماست.
به طور مثال: اگر زمینه کاری شما، تبلیغاتی است بهتر است از رنگ های نارنجی یا تیره تر مثل سبز و آبی استفاده کنید. یا در صورتیکه زمینه ی کاری شما بانکداری یا تجاری است، بهتر است از رنگ های ملایم مانند: سفید یا کرم و .. استفاده نمایید. بهتر است از رنگ های با کیفیت و مرغوب استفاده کنید که ظاهر خود را حفظ و ماندگاری بیشتری داشته باشد.
ساده بودن دیوار، به راحتی کارمندان را خسته می کند. بهتر است از تصاویر و قاب عکس برای کمک کردن به این موضوع استفاده کنیم.
به کاربردن خلاقیت و ایده های نو در روحیه کارمندان موثر است و می تواند به کارمندان حس آرامش و انرژی بخش دهد و به طور مستقیم در روند کاری آنان تاثیرگذار باشد و در عین حال فضای کار زیباتر می گردد.
استفاده کردن از گیاهان آپارتمانی در محیط کار نیز حس طراوت و شادابی را به محیط می بخشد.
سرسبزی و گیاهان تازه می توانند به افراد این حس را منتقل کنند که در منزل خود هستند و به طبع باعث زیباتر شدن فضای کاری می گردد.
مبلمان نیز تاثیر بزرگی در ظاهر محل کار دارد. به همان اندازه که فضا زیاد باشد باید تعداد مبلمان هم بیشتر شود.
قسمت زیادی از فضای مبلمان، دور از دسترس و در قسمت هایی قرار دارد که باعث بی حوصلگی مشتری در حال انتظار می شود. استفاده از مبلمان سفارشی باعث می شود تا تا ظاهر و نمای دفتر کار شما زیبا و شیک به نظر برسد.
بهتر است طراحی مبلمان محل کار شما با رنگ دیوارها و تصاویر همخونی داشته باشد.
چنانچه بعد از خواندن این مطالب و پیشنهادات، هنوز هم در تصمیم گیری دکوراسیون اتاق کار خود، دچار مشکل هستید، با مجموعه بهاران دیزاین تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان با تجربه در این خصوص بهره ور شوید.

admin

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
مشاوره
سلام.
نیاز به مشاوره دارید؟