برخی پروژه ها

اطلاعات تماس

Villa Interior Design3

طراحی داخلی ویلا

ویلا ها از فضا ، از امکانات بی نظیر و تصورات بدون مانع صحبت می کنند. ویلاها خانه های بزرگی هستند که دارای طاقچه های جداگانه برای کارهای مختلف هستند. آنها با دقت ساخته شده اند و منافع شخصی یک مالک را منعکس می کنند. اگر ویلا برای خود ساخته اید ، باید پس از سالها برنامه ریزی و ایده پردازی ، طراحی و بحث و گفتگو انجام شود. با این حال ، کار یک ویلا فقط به نمای بیرونی ختم نمی شود.

آنچه مهم است این است که در داخل چه اتفاقی می افتد ، و اینکه چگونه آن را به بهترین مکان ممکن برای خود و خانواده تبدیل خواهید کرد. طراحی ویلا مسیر سنتی خانه های عمومی را دنبال نمی کند. گستردگی فضا باعث ایجاد خلاقیت بیشتر ، اتصال بیشتر ، ایده های بیشتر و امکانات بی نظیر می شود. همیشه احتمال زیاده روی ، احتکار مبلمان و لوازم جانبی وجود دارد زیرا فضا می تواند آن را ببرد.

شانس حداقل رفتن نیز وجود دارد که می تواند پوچی ایجاد کند و در طولانی مدت افسرده کننده باشد. تعادل مناسب دکوراسیون مناسب و طراحی مناسب ، همراه با ترکیبی از رنگ ها و تضادهای بسیار زیاد و بدون ایجاد خطر در نیازهای عملکردی ، باعث جدا شدن ویلاها می شود. اگر از خود خواسته اید که کجا را شروع کنید یا چگونه می توانید این کار را انجام دهید ، در زیر چند نکته در طراحی ویلا وجود دارد که می تواند به شما کمک کند.

ایده های طراحی داخلی ویلا

یکنواختی طراحی در طراحی داخلی ویلا
یک ویلا می تواند طاقت فرسا باشد ، و به دلیل بوم بزرگ وسوسه انگیز است که با کنتراست ها ، تناقض ها و رنگ های زنده بازی کنید. اگرچه این کار جواب می دهد ، اما باید یک برنامه مشخص وجود داشته باشد که چگونه می توان آن را ادامه داد. متناوباً آنچه بهترین نتیجه را می دهد یکنواختی طراحی است.

به یک پالت خنثی یا آشنا مانند پاستیل ، خاکستری ، بژ بچسبید. اینها را با یک رنگ عمیق / تیره مقایسه کنید. این طرح را در همه موارد از ست مبل و مبلمان گرفته تا کاغذ دیواری و لوازم جانبی ادامه دهید. اگر رنگ بیش از حد یکنواخت به نظر می رسد ، یک تضاد با کوسن های رنگارنگ یا یک لوستر امضا به آن اضافه کنید. در اطراف این طراحی خانه کار کنید و ببینید که چقدر تغییر شکل مداوم دارد.

طراحی داخلی ویلا

بهترین مکان برای تجمل ویلا است. فضای کافی زیادی وجود دارد که احساس طاقت فرسایی نمی کند. ترفند بزرگ جلوه دادن عظمت این است که بیش از حد نروید ، بلکه عناصری داشته باشید که بخوبی کنار هم قرار بگیرند.

سقف های کاذب کاملاً روشن ، سرسراهای روکش دار با اتمام طلای مات ، کف و دیوارهای چوبی ، لوسترهای تزیین شده از عناصر داخلی در طراحی داخلی ویلا  هستند که نه سنگین هستند و نه خیلی سبک. آنچه در استفاده از آنها اهمیت دارد بازهم یکنواختی در طراحی داخلی ویلا است. یک اتاق امضا – اتاق نشیمن یا ناهار خوری – انتخاب کنید و در آن فضا با تجمل فروتنانه بازی کنید.

طراحی داخلی ویلا

خانه ها برای زندگی در نظر گرفته شده اند. این جایی است که ما قسمت عمده ای از زندگی را برای استراحت و بهبودی به سر می بریم. خوب است که به خصوص در طراحی داخلی ویلا با آشنایی احاطه شوید.

لمس جذابیت دنیای قدیم خاطرات را به همراه می آورد ، آشنا است و همچنین به شما کمک می کند تا برای چیزهایی که متعلق به خودتان بودید یا توسط خانواده تحویل داده شده اید ، فضای مناسبی پیدا کنید. خانه خود را با مبلمان قدیمی ، فرشهای آراسته ، لوسترهای آویزان تزئین کنید.

ویلای خود را با نقاشی های قدیمی تزئین کنید. در قدیمی یک جذابیت زیبا وجود دارد و ویلا نیز میراث شما می شود تا در نهایت تحویل دهید.

طراحی داخلی ویلا

 

بهاران دیزاین

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
مشاوره
سلام.
نیاز به مشاوره دارید؟